Atbildīgs Dimedium

Dimedium ir atbildīgs uzņēmums

Uzņēmuma panākumu gūšana ilgtermiņā nebalstās tikai uz finanšu rādītājiem. Svarīga ir gan ekonomiskā, gan vides, gan sociālā ietekme jeb “pēdu nospiedumi”, ko uzņēmums atstāj ar savu pastāvēšanu. 

Dimedium darbība atbilst gan dabas, gan tirgus vides un sabiedrības, gan mūsu darbinieku, klientu un biznesa partneru interesēm.

Dimedium piedalās Starptautiskajā informācijas programmā par antibiotiku atbildīgu lietošanu dzīvnieku ārstēšanā, ko Eiropas Komisija uzsāka 2011. gadā. Programmas mērķis ir palīdzēt kontrolēt antibiotiku rezistences attīstību, saprātīgi lietojot zāles.

Dimedium aktīvi veicina dzīvnieku labturību Latvijas ganāmpulkos. Mūsu mērķis ir samazināt dažādu slimību izplatību ganāmpulkos, tādējādi samazinot antibiotiku lietošanu.

Pamatojoties uz veiktajām revīzijām, mēs palīdzam liellopu audzētājiem apzināt problemātiskās jomas fermās un sniedzam padomus situācijas uzlabošanai. Mēs sniedzam ieguldījumu fermu darbinieku izpratnes veidošanā par vides piesārņojuma novēršanu katrā darba posmā, organizējot apmācības pasaules prakses līmenī, sākot ar slaukšanas higiēnu un beidzot ar ienesīgāku uzņēmuma pārvaldību.

Uzzināt vairāk

Latvija ir skaista, pateicoties tam, ka mums ir tīra daba un apstrādāti lauki. Mēs saprotam, ka svaigs un kvalitatīvs pašmāju ēdiens uz mūsu ikdienas galda ir greznība. Mēs uzņemamies atbildību par tīras dabas vides uzturēšanu un par savu darbību nospiedumiem.

Mēs domājam par nākotni

Mēs domājam par nākotni – strādājam, lai mūsu mazbērniem atstātu tīrāku un labāku pasauli.

Mēs apzināmies, ka mūsu šodienas darbības atstāj savas pēdas. Mēs cenšamies būt uzmanīgi, lai šīs pēdas būtu pēc iespējas mazākas.

Mēs uzdrošināmies rādīt piemēru citiem un iestāties par vērtībām, kas mums ir svarīgas.

GreenDice

GreenDice lielāku nozīmi piešķir IT aprīkojuma iegādei, liekot pamatus jaunai tehnoloģiju patēriņa kultūrai, kas ir tālredzīga un ilgtspējīga.

Darbs ar GreenDice ļauj mums samazināt slogu uz vidi un sniegt gudru ieguldījumu aprites ekonomikā. Mēs esam pateicīgi, ka GreenDice palīdz mums novirzīt mūsu datorus tieši tur, kur tos var pilnībā izmantot.

Atbalsta aktivitātes

Raugoties uz mūsdienu mainīto pasauli, mēs jūtamies patiesi skumji un nobijušies par šo netaisnību.
Mēs nedrīkstam un negribam bezspēcīgi noskatīties uz nežēlīgu un bezjēdzīgu uzbrukumu Ukrainai.

Šodien arī mēs jau esam veikuši dažus pasākumus Ukrainas atbalstam -  Dimedium ir veicis ziedojumu Ziedot.lv.

 Aicinām arī Jūs, ja iespējams, palīdzēt Ukrainai. Vai tas būtu finansiāls ieguldījums, uzticamas informācijas izplatīšana vai brīvprātīgais darbs. Katrs mazais darbiņš ir nozīmīgs!

Ukraina, domās, sirdīs un darbos esam ar Jums!
#SlavaUkrainai #PrayForUkraine #staywithukraine

Kā jūs varat palīdzēt Ukrainai? 

Lasīt vairāk