Preču zīmes

 • Global ID

  Net & Telligent pieder uzņēmumam Global ID Ltd, un tas ir elektroniskās identifikācijas (EID) izstrādātājs, ražotājs un vairumtirgotājs. N&T ražo Micro-IDTM zīmolu, ko piedāvā Global ID Marketing Ltd, un ir atzīts par vienu no globālajiem zemas radio frekvences identifikācijas (RFID) līderiem.

  Veltījuši vairāk nekā 30 gadus, nodrošinot RFID, N&T tagad piedāvā visrentablākos augstas kvalitātes produktus tirgū. Micro-IDTM ir atzīts par vienu no dažiem RFID uzņēmumiem, kas tiek uzskatīti par galvenajiem tirgus virzītājiem.

 • SmartFarm

  Smart Farm ir AS Dimedium Latvija preču zīme, kas apvieno rūpīgi atlasītus pasaules vadošo praktiķu risinājumus un iepazīstina ar tiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas piensaimniekus un gaļas liellopu audzētājus. 

  Smart Farm portfelis sastāv no efektīviem un dzīvniekiem draudzīgiem  risinājumiem, kas palīdz uzlabot ganāmpulka produktivitāti un veselību. Tehnoloģija ļauj lauksaimniekiem automatizēt procesus un optimizēt darbaspēku, ietaupīt laiku un naudu, kā arī pieņemt apzinātus lēmumus. 

 • SPECIFIC™ - vairāk kā vienkārši barība
  • Pati labākā investīcija Jūsu dzīvnieka veselībā.
  • Kvalitatīva barība — profesionālas rekomendācijas.
  • Apmierina dzīvnieka induviduālās vajadzības un sasniedz nepieciešamo rezultātu.
  • Ērti risinājumi katrā vecumā un katrā situācijā.
 • Agri-Plastics

  Agri-Plastics ir Kanādas uzņēmums, kura mērķis ir radīt novatoriskas teļu mājas, aizgaldus un citu aprīkojumu. Uzņēmumu vada VanBuurenid ģimenes, kas jau trešajā paaudzē paši ir piensaimnieki.

  Visi produkti ir izstrādāti un praksē pārbaudīti. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1995. gada, Agri-Plastics ir kļuvis par vienu no lielākajiem teļiem paredzēto iekārtu ražotājiem pasaules tirgū. Agri-Plastics izturīgās, vieglās un ērti lietojamās teļu mājas tiek augsti novērtētas visā pasaulē.

 • Agrimin

  Uzņēmums Agrimin atrodas Hambersaidas lidostā, Kirmingtonā, Ziemeļlinkolnšīrā. Uzņēmumam ir licences ražot, iepakot un izplatīt gan uztura, gan veterinārās zāles.

  Agrimin ir ieguldījis ievērojamus līdzekļus savās laboratoriju, ražošanas un noliktavu telpās, lai nodrošinātu, ka tās saglabā jaunākās tehnoloģijas un turpina attīstīt un piegādāt tirgū augstākās kvalitātes produktus.

 • Agrod

  Uzņēmums ir piena filtru ražotājs un specializējas šajā zīmolā. Izgatavo gan disku filtrus mazajām piena fermām, gan cauruļveida filtrus vidējiem un lieliem piena ražotājiem, kuri ir aprīkoti ar šļūteņu slaukšanas aparātiem vai jebkura veida slaukšanas zālēm. Filtri ir izgatavoti no dažāda veida šķiedrām. Neaustā auduma veids tiek izvēlēts atkarībā no mūsu klientu vajadzībām. Īpašos gadījumos tiek izstrādāts jauns neaustā auduma izejvielu sastāvs.

 • Agrofeed

  Agrofeed ir dinamiski augošs uzņēmums dzīvnieku uztura bagātinātāju jomā, kas kopš dibināšanas 2006.gadā spējis nostiprināt savas pozīcijas tirgū.

 • Agromilk

  Kad Moreno Barbieri kungs pirms vairāk nekā 25 gadiem atvēra nelielu uzņēmumu, izmantojot garāžu un biroju, ko viņš bija uzcēlis savā mājā, viņš nevarēja iedomāties, ka šodien viņš būtu uzņēmums ar duci darbinieku un vairāk nekā 2000 kvadrātmetru liela noliktava. Šo gadu laikā Agromilk ir audzis līdzās saviem klientiem, ierindojies starp kvalificētākajiem mazumtirgotājiem un slaukšanas iekārtu uzstādītājiem. Ar vairāk nekā 7000 noliktavā pieejamo produktu uzņēmuma mērķis ir būt uzticamiem, ekonomiskiem un galvenokārt ātrs atskaites punkts ikvienam, kurš meklē slaukšanas rezerves daļas, kas ir pielāgojamas labākajiem zīmoliem un ar ļoti augstu kvalitātes/cenas attiecības līmeni. To pierāda simtiem klientu 50 valstīs 4 kontinentos, kas katru dienu mums piešķir savu uzticību.

  Agromilk: viss slaukšanai no A ... līdz pienam!

 • Alta Genetics

  Alta ir pasaulē lielākais privātais AI uzņēmums. Pārdodot vairāk nekā 15 miljonus spermas devu, Alta ir pasaules līderis piena produktu ģenētikā.

 • aniMedica

  Kooperatīvo un privāto ražotāju tirdzniecības uzņēmums un barības, premiksu un minerālbarības ražotāji.
  aniMedica international tirgo dzīvnieku barību, piemēram, vitamīnus, Aminoskābes, mikroelementi un citas piedevas.

  Mēs rūpējamies, lai dzīvnieki tiktu baroti atbilstoši sugai.

 • Arthur Schopf

  Mūsu uzņēmuma filozofijas pamatā ir augstas kvalitātes dzīvnieku higiēnas līdzekļu un biocīdu ražošana lauksaimniecības, veterinārijas un pārtikas nozarēm. Inovatīvi produkti, iekšējā izpēte un izstrāde, kā arī mūsu darbinieku profesionālā kompetence garantē vislabāko klientu apkalpošanu un uz risinājumiem vērstu rīcību.

 • Bio Enterprise

  Bio Enterprise ir lauksaimniecības produktu speciālists ar vairāk nekā 30 gadu profesionālo pieredzi lopkopības nozarē, tādēļ tie pārzina lauksaimniecības pasauli no iekšpuses. Uzņēmums piedāvā plašu lauksaimniecības produktu klāstu gan privātajiem lopkopjiem, gan Nīderlandes un ārvalstu partneriem.

 • Biochem

  Vācijas kompānija, kurai ir inovatīvs produktu klāsts visu veidu dzīvniekiem. Barības piedevu klāsts aptver plašu klāstu, sākot no piedevām mērķtiecīgai īslaicīgai apstrādei līdz produktiem ikdienas barošanai. Biochem piedāvā plašu veselīgas dzīvnieku barības klāstu visā pasaulē. Biochem darbojas vairāk nekā 35 gadus. Vairāk nekā 340 kompetenti darbinieki no vairāk nekā 40 valstīm strādā Vācijā un ārvalstīs.

 • Biofarm

  Biofarm Oy ir Somijas speciālās barības, papildbarības un kopšanas līdzekļu ražotājs mājdzīvniekiem, lauksaimniecības dzīvniekiem un zirgiem.

 • Bioret Agri

  Inovatīva franču kompānija, kas piena lopkopības saimniecībās piedāvā labsajūtas risinājumus. Unikāls govju matraču ražotājs. Eiropas līderis bezšuvju matrača ražošanā.

 • coloQuick

  Augstas kvalitātes jaunpiena apsaimniekošanas sistēmu ražotājs.

  ColoQuick nodrošina dabiskas metodes, lai palielinātu produktivitāti, ilgmūžību un samazinātu antibiotiku lietošanu, koncentrējoties uz pirmo teļa dzīves stundu.

 • CP Pharma

  CP-Pharma Handelsgesellschaft mbH, kas dibināta 1977. gadā, ir viens no vadošajiem veterinārās-farmācijas uzņēmumiem Vācijā. Mūsu klientu bāzi veido tikai reģistrēti veterinārārsti, veterinārās klīnikas un universitātes. Par viņiem rūpējas kompetenta dienesta komanda. Mūsu klientu zinātniskās konsultācijas nodrošina veterinārārsti un farmaceiti, kuri ir atbildīgi arī par jaunu produktu izstrādi, klīnisko testēšanu un apstiprināšanu savās specializētajās jomās.

 • Dechra Pharmaceuticals

  Pasaules specializētais veterinārās farmācijas un saistīto produktu bizness.

  Dechra pieredze ir augstas kvalitātes produktu izstrādē, ražošanā, mārketingā un pārdošanā, kas paredzēti tikai veterinārārstiem visā pasaulē.

 • Draminski

  Profesionāla ultraskaņas iekārta veterinārijas, lauksaimniecības un lopkopjiem kopš 1987. gada.

  Uzņēmums galvenokārt koncentrējas uz mazu, vieglu un pārnēsājamu ultraskaņas ierīču ražošanu.

 • Ecolab

  Ecolab ir pasaules līderis ūdens, higiēnas un infekciju profilakses risinājumu un pakalpojumu jomā.

  Ecolab piedāvā visaptverošus risinājumus, uz datiem balstītus ieskatus un personalizētus pakalpojumus, lai veicinātu pārtikas drošību, uzturētu tīru un drošu vidi, optimizētu ūdens un enerģijas izmantošanu un uzlabotu darbības efektivitāti un ilgtspējību klientiem pārtikas, veselības aprūpes, viesmīlības un rūpniecības tirgos vairāk nekā 170 valstis visā pasaulē.

 • Ecopor

  Mēs specializējamies inovatīvu produktu tirdzniecībā lopkopībai. Speciālists cūkkopībā, mākslīgās apsēklošanas produktu izstrādē un pārdošanā.

 • Farmavet

  Farmavet nodrošina produktu izplatīšanu un specializētas tehniskās konsultācijas un darbojas kā grupas komandcentrs. Izmantojot Farmavet, mēs esam tiešā kontaktā ar mūsu klientiem; mēs apzināmies vajadzības un iespējas, pārbaudām notikumus veterinārijas jomā visā pasaulē un nosakām darbības prioritātes.

 • Foder Direkt

  Foder Direkt ir Zviedrijas augstas kvalitātes liellopu barības un barības piedevu piegādātājs.
  Foder Direkt piedāvā barības izejvielas, minerālbarību, produktus teļiem un daudz ko citu. Produkcija paredzēta gan piena lopkopības saimniecībām, gan gaļas liellopu audzētājiem. Tā piedāvā arī barības sastāvdaļas daudzām dzīvnieku sugām.

 • Henk Maas

  Henk Maas® ir tirgus līderis profesionālo svaru ražošanā.
  Uzņēmums dibināts 1987. gadā un ražo svarus veikaliem, lauksaimniecības sektoram, loģistikas uzņēmumiem un laboratorijām.

 • HerdVision

  Lielbritānijas uzņēmums HerdVision ražo augstas kvalitātes 3D kameras slaucamo govju automātiskai un nepārtrauktai uzraudzībai.

  HerdVison 3D kameru sistēma vairākas reizes dienā fiksē un mēra katras govs parametrus un ātri un efektīvi konstatē klibumu un citas veselības problēmas.

 • HORIBA

  Japānas precīzo mērīšanas un analīzes iekārtu ražotāja HORIBA grupas uzņēmumi izstrādā un ražo augstas kvalitātes instrumentus, sistēmas un tehnoloģijas medicīnas, vides izpētes un citu jomu attīstībai.

   

 • KRUUSE

  Vadošās tehnoloģijas un augstākās kvalitātes produkti dzīvnieku labturības uzlabošanai. 

  KRUUSE veterināros instrumentus izmanto veterinārārsti vairāk nekā 100 pasaules valstīs.

 • Lantmännen

  Lantmännen ir lauksaimniecības kooperatīvs un līderis Ziemeļeiropā lauksaimniecības, tehnikas, bioenerģijas un pārtikas produktu jomā.

  Zviedrijas izcelsmes ārstnieciskās barības un papildbarības ražotājs.

 • Mastatest

  Mastatest® ir mastīta diagnostikas rīks, kas ļauj ātri un vienkārši veikt klīniskā vai subklīniskā mastīta pārbaudi liellopiem fermā.

 • Livisto

  Kā globāls uzņēmums Livisto Group izstrādā un komercializē plašu produktu klāstu galvenajos dzīvnieku veselības biznesa segmentos. Portfeli veido augstas kvalitātes farmaceitiskie un uztura produkti mājlopiem un mājdzīvniekiem.

 • Medicus Partner

  Sadarbības partneris, kas piegādā veterināros homeopātiskos līdzekļus.

 • Merida

  Merida  piedāvā plašu klāstu ar dažādiem dozatoriem (ziepēm, tualetes papīram, roku dvieļiem), ziepes (putu ziepes/šķidrās ziepes), uzkopšanas inventārs (cimdi, mopi, spaiņi, atkritumu maisi u. c.), higiēnas papīra izstrādājumi (roku salvetes, tualetes papīrs), roku pastas u. c. preces. 

 • Micro-ID

  Micro-IDTM ir Global ID Ltd zīmols, kas piegādā Eiropā izstrādātas mikroshēmas (elektroniskā, implantējamā identifikācija) un mikroshēmu lasītājus/skenerus.

  Micro-IDTM ir atzīts par vienu no dažiem  RFID uzņēmumiem, kas tiek uzskatīti par galvenajiem tirgus virzītājiem.

 • MilcGroup

  MilcGroup ir piena tehnoloģiju uzņēmums, kas sniedz piena pārstrādes uzņēmumiem reāllaika, praktiski izmantojamus datus. Uzņēmums piedāvā mākoņdatošanas plūsmas pārvaldību, pulsācijas un salona uzraudzību un tiešsaistes darbinieku apmācības risinājumus.

 • Nettex

  Šodien mēs pētām, ražojam un formulējam visaptverošu risinājumu klāstu mūsdienīgajā Ročesteras rūpnīcā Apvienotajā Karalistē, piegādājot plašu tirgu klāstu, tostarp atgremotājiem, jātniekiem, mājputniem un mājdzīvniekiem.

  Mūsu apņemšanās veikt pētniecību un attīstību nozīmē, ka mūsu ražotie produkti ir augstākās kvalitātes un ir pielāgoti klientu vajadzībām gan Apvienotajā Karalistē, gan vairāk nekā 40 pasaules valstīs.

 • OverGroup

  OverGroup ir Polijas kopšanas līdzekļu un uztura bagātinātāju ražotājs un eksportētājs lauksaimniecības un mājdzīvniekiem, kā arī specializēta kosmētika cilvēkiem.

 • PFO Vetos-Farma

  Mēs ražojam efektīvas un ekonomiskas zāles un vitamīnu preparātus, kas atbalsta lauksaimniecības dzīvnieku pareizu attīstību un veselību. Piedāvājam arī plašu kvalitatīvu preparātu izvēli dzīvnieku pavadoņiem un zootehniskos izstrādājumus.

 • PlaqueOff

  Patentētas, dabiskas papildbarības, kas nodrošina suņu un kaķu mutes dobuma higiēnu un palīdz samazināt zobakmeni, aplikumu un sliktu elpu.

 • Puli-sistem

  Itālijas uzņēmums Puli-sistem ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi rada tehnoloģijas, kas palīdz piena lopkopības saimniecībām ietaupīt laiku un darbaspēku un palielināt peļņu.

  Dimedium produktu klāstā ir Puli-sistem sistēmas, kas ērtas un viegli lietojamas pupu tīrīšanas sistēmas.

 • Royal de Boer

  Royal de Boer ir kūtsmēslu apsaimniekošanas sistēmu ražotājs ar vairāk nekā 150 gadu pieredzi. Royal de Boer risinājumus raksturo mūsdienīgs dizains, kvalitatīvi materiāli un pielāgojamība atbilstoši saimniecības vajadzībām un iespējām.

 • Rumenco

  Rumenco ir barības piedevu, minerālvielu un barības produktu piegādātājs piena, liellopu gaļas, aitu un zirgu fermām.
  Rumenco ir neatkarīgs uzņēmums, kas jau vairāk nekā 50 gadus palīdz lopkopjiem palielināt dzīvnieku produktivitāti, izmantojot barību.

 • Schils

  Schils ir viens no lielākajiem teļu piena aizstājēju un dzīvnieku barības ražotājiem VanDrie grupā ar klientiem visā pasaulē.

  Schils ir pirmais Young Animal Nutrition partneris klientiem visā pasaulē kā profesionāls, novatorisks un uzticams ražotājs.

 • smaXtec

  Austrijas uzņēmums SmaXtec Animalcare ir izstrādājis inovatīvu kuņģa uzraudzības sistēmu piena ganāmpulkiem. SmaXtec elektroniskie vēdera dobuma boli mēra vēdera pH, temperatūru un aktivitāti, ļaujot lauksaimniekam kontrolēt govju vairošanos, veselību un barošanu.

 • Sprayfo

  Sprayfo no Trouw Nutrition piedāvā virkni augstākās kvalitātes teļu audzēšanas risinājumu. Balstoties uz plašiem zinātniskiem pētījumiem, Sprayfo produkti un pakalpojumi garantē vislabāko iespējamo piena ražošanas sākumu un ilgmūžību.

 • Sveaverken

  Sveaverken, kas dibināts 1911. gadā, ir starptautisks uzņēmums, kas koncentrējas uz mūsdienīgu risinājumu un viedo tehnoloģiju ieviešanu saimniecības ikdienas dzīvē. Sveaverken iekārtas tiek novērtētas visā pasaulē par ieguldījumu tīras, veselīgas un komfortablas saimniecības vides veidošanā. Mūsdienu risinājumi arī padara saimniecību efektīvāku un palīdz samazināt darbaspēka izmaksas.

 • Tecnozoo

  Itālijas vadošais uzņēmums, kas specializējas uztura bagātinātāju ražošanā, problēmu risināšanas produktu izpētē un izstrādē lopkopībai un dzīvnieku veselībai.

 • Thorsil

  Mēs, THORSIL, pārdodam skābbarības piedevas.

  Mēs esam pārliecināti, ka skābbarība ir praktisko iemaņu un labu skābbarību piedevu kombinācija. Tāpēc, lai iegūtu izcilu skābbarību, mums ir jāizplata informācija par visu procesu.

  Mūsu skābbarības piedevās esošās vielas ir nevis skābes, bet gan bāzes sāļi. Mūsdienīgais skābbarības produkts neizraisa rūsu un nebojā tehniku, ir nekaitīgs cilvēkiem un dzīvniekiem. Savā laboratorijā Zviedrijas rietumos visu gadu veicam testus, lai uzlabotu skābbarības piedevas un meklētu jaunas izejvielas nākotnei.

 • Topro

  Augstas kvalitātes papildbarības un kopšanas līdzekļi govīm, aitām, kazām, cūkām un mājputniem.

 • TransFeed

  Trans Feed augstas kvalitātes preparātu un uztura bagātinātāju ražotājs dzīvniekiem. Šie produkti palīdz neinvazīvā veidā risināt veselības problēmas. Uzņēmums nodarbojas ar preparātu ražošanu, uzturvielu uzturēšanu, kas paredzēti liellopiem, mājputniem un baložiem.

 • Trouw Nutrition

  Trouw Nutrition ir organizācija, kas ļoti rūpējas par ilgtspējīgākas nākotnes veidošanu gan nozarei, gan cilvēkiem visur. Uzņēmums ir apņēmies pārvērst zinātni praktiskos uztura un saimniecības pārvaldības risinājumos, lai palīdzētu klientiem ražot kvalitatīvu gaļu, olas un pienu.

  Trouw Nutrition ir augstas kvalitātes Sprayfo piena aizstājēju ražotājs.

 • Urban

  Kopš 1984. gada Urban izstrādā, ražo un izplata teļu piena maisītājus, teļu barošanas iekārtas un koncentrāta stacijas, kā arī dzīvniekiem draudzīgas teļu audzēšanas sistēmas.

 • Ves-Artex

  VES-Artex ir vadošais globālais tehnoloģiju risinājumu nodrošinātājs vides sistēmām lauksaimniecības objektos. 

 • Vetramil

  Nīderlandes uzņēmuma Bfactory zīmols, kas specializējas uz medu balstītu ādas kopšanas līdzekļu izstrādē. Visvairāk pārdotā prece ir Vetramil ādas kopšanas līdzeklis, kas palīdz mazināt čūlas, nobrāzumus un citas ādas problēmas.

 • Vitalac

  Barības, uztura un dzīvnieku veselības profesionālis Vitalac ir franču, privāts un neatkarīgs uzņēmums. Vairāk nekā 30 gadus uzņēmums ir izstrādājis un ražo minerālu, uztura un bioloģiskās drošības risinājumus ar vienu mērķi: meklēt praktiskus, tehniskus, uzticamus un rentablus risinājumus, lai atbalstītu audzētājus, izplatītājus un ražotājus.

 • Zoetis

  Globāls veterināro zāļu uzņēmums ar 60 gadu pieredzi.

  Zoetis vadošais medikamentu, vakcīnu, diagnostikas un tehnoloģiju portfelis un cauruļvads rada pārmaiņas vairāk nekā 100 valstīs.