Dimedium ir veterināro zāļu, dzīvnieku un mājdzīvnieku preču vairumtirgotājs visā Baltijā

Dimedium, kas izveidots, apvienojoties Igaunijas un Latvijas vecākajiem veterināro zāļu un produktu vairumtirgotājiem, ģimenes uzņēmumiem Dimela un Remedium, vairāk nekā ceturtdaļgadsimta garumā ir veicinājis Latvijas lauksaimniecības un veterinārmedicīnas attīstību.

Piedāvājam saviem klientiem plašu pārdomātu produktu klāstu, kas aptver visas nozares vajadzības: kvalitatīvas veterinārās zāles un vakcīnas, barību un barības piedevas, pilnpiena aizstājējus, veselības un higiēnas preces, aprīkojumu, instrumentus un programmatūru.

Mūsu vīzija:

Mēs strādājam un rūpējamies, lai Latvijas lauki būtu auglīgi, dzīvnieki - veselīgi un mūsu mazbērni varētu ēst veselīgu vietējo pārtiku.

Mūsu misija:

Mūsu loma ir pasaules labāko pieredzi un produktus nodot Latvijas veterinārajām praksēm, saimniecībām un mājām.

Dimedium un mūsu komandas pamatvērtības

Prieks

Mēs priecājamies par savu darbu un kopīgu mērķu sasniegšanu.

Jā - attieksme

Mēs atrodam risinājumus, nevis attaisnojumus.

Sadarbība

Kopā mēs panāksim vairāk un būsim spēcīgāki.

Rūpes

Mēs domājam tālāk par sevi.
Rūpējamies par savu zemi, saviem cilvēkiem – kolēģiem, klientiem un sabiedrību.

Mūsdienīgums

Mēs domājam par nākotni un uzdrošināmies rādīt piemēru.

Kompetence

Mēs turam savas prasmes un zināšanas augstākā līmenī.

Atbildīgs Dimedium

Uzņēmuma panākumu gūšana ilgtermiņā nebalstās tikai uz finanšu rādītājiem. Svarīga ir gan ekonomiskā, gan vides, gan sociālā ietekme jeb “pēdu nospiedumi”, ko uzņēmums atstāj ar savu pastāvēšanu. 

Dimedium darbība atbilst gan dabas, gan tirgus vides un sabiedrības, gan mūsu darbinieku, klientu un biznesa partneru interesēm.

Lasīt vairāk

Mūsu komanda

Mums ir spēcīga komanda, nāc un iepazīsties!

Lasīt vairāk

Pasākumi

Viena no Dimedium pamatvērtībām ir kompetence. Iet kopsolī ar pasaules norisēm vai pat būtu pussoli priekšā, pastāvīgi gūstam jaunas zināšanas no saviem partneriem, kā arī piedāvājam regulāras kvalifikācijas celšanas apmācības un seminārus mūsu klientiem. Lepojamies, ka mūsu veterinārārstu un zemnieku zināšanas ir pasaules līmenī!

Papildus zināšanu apmaiņai mūsu pasākumi ir lieliska iespēja atkal satikties ar saviem kolēģiem. Vieta, kur satiekas progresīvi cilvēki ar līdzīgām interesēm, ir iedvesmas un spēka pilni!

Lasīt vairāk

Preču zīmes

Mēs esam pasaules labāko risinājumu piegādātāji, vienmēr ņemot vērā to, ka mūsu un mūsu partneru vērtības kopumā pārklājas. Mēs vēlamies, lai mūsu partneri domā, rīkojas ilgtspējīgi un ir ar lielu atbildību planētas resursu izmantošanā. 

Mūsu pārstāvētos zīmolus skatiet šeit.

Lasīt vairāk

Nāc pie mums darbā vai praksē!

Šeit jūs atradīsiet Dimedium aktīvās darba un prakses piedāvājumus un informāciju par to, kāpēc ir labi strādāt pie mums.

Lasīt vairāk