Mūsu sīkfailu politika

SĪKFAILI

Lai nodrošinātu, ka, apmeklējot mūsu vietni (turpmāk “Tīmekļa vietne”), jūs saņemat visatbilstošāko informāciju un vislabāko pakalpojumu, informācija un dati tiek vākti, izmantojot sīkfailus. Tas palīdz mums (un citām pilnvarotām trešajām personām) nodrošināt jums personalizētu pieredzi, kad apmeklējat mūsu vietni, kā arī ļauj mums uzlabot mūsu pakalpojumus un nodrošināt, ka jūs varat viegli atrast to, ko meklējat. Mēs vēlamies, lai jūs saprastu, kā šīs tehnoloģijas tiek izmantotas; tādēļ šī sīkfailu politika ir paredzēta, lai izskaidrotu mūsu izmantotos tehnoloģiskos rīkus, to darbības un jūsu izvēles, kad runa ir par to izmantošanu.

Kas ir sīkfaili? 

Sīkfaili ir mazi datu faili, ko tīmekļa serveris nosūta uz jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu un kas tiek saglabāti jūsu ierīces cietajā diskā, lai vietne varētu atpazīt jūsu datoru. Ir divu veidu sīkdatnes – pastāvīgās un pagaidu jeb "sesijas" sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē kā fails ilgu laiku. Sesijas sīkfaili tiek īslaicīgi ievietoti jūsu datorā, kamēr jūs apmeklējat mūsu lapu, bet pazūd, kad aizverat lapu, kas nozīmē, ka tie netiek pastāvīgi saglabāti jūsu datorā. Lielākā daļa uzņēmumu izmanto sīkdatnes savās vietnēs, lai uzlabotu lietošanas pieredzi, sīkdatnes nevar sabojāt jūsu failus vai palielināt vīrusu risku jūsu datoram.

Mēs un mūsu pakalpojumu sniedzēji varam izmantot šāda veida sīkdatnes:

 • Tehniskās sīkdatnes. Mēs tās izmantojam vietnes darbībā.
 • Statistikas sīkdatnes. Tās ļauj, piemēram, uzraudzīt tīmekļa apmeklētību un personalizēt jūsu vietnes pieredzi. Piemēram, tie ļauj mums atcerēties jūsu iepriekš ievadīto informāciju un nodrošināt, ka jums nav atkārtoti jāievada informācija, ko jau esat mums sniedzis. Mēs arī izmantojam šīs sīkdatnes, lai apkopotu informāciju (piemēram, populāras lapas, pārlūkošanas modeļus, klikšķus) par to, kā mūsu apmeklētāji izmanto mūsu pakalpojumus, lai mēs varētu uzlabot mūsu vietni, pakalpojumus un veikt tirgus izpēti. Ja jūs nolemjat dzēst šīs sīkdatnes, jums būs ierobežotas iespējas izmantot mūsu pakalpojumus.
 • Personalizētās reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes izmanto informāciju, ko tās saņem par to, kā izmantojat mūsu vietni un citas lapas, piemēram, vietnes, kuras apmeklējat vai kā reaģējat uz reklāmām, lai sniegtu jums reklāmas, kas ir pielāgotas jūsu vajadzībām gan mūsu vietnē, gan ārpus tās. Šo reklāmas veidu sauc par “interešu reklāmu”. Daudzi no šiem sīkdatņu veidiem pieder mūsu pakalpojumu sniedzējiem.

Kā mēs izmantojam sīkfailus?

Mēs izmantojam informāciju, ko saņemam, izmantojot sīkfailus, lai padarītu mūsu vietni lietotājam draudzīgu un sniegtu jums personalizētus ieteikumus. Mēs varam izmantot arī vairākas pilnvarotas trešās puses, kas ievieto sīkfailus mūsu vietnē, lai sniegtu jums savus pakalpojumus.

Mēs varam izmantot sesijas sīkfailus, lai ļautu jums pārvietoties starp mūsu vietnes lapām bez nepieciešamības atkārtoti ievadīt informāciju.

Pastāvīgās sīkdatnes tiek izmantotas arī dažādos veidos, tostarp:

 • Lai jūs varētu pārvietoties starp mūsu vietnes lapām bez nepieciešamības atkārtoti ievadīt informāciju.
 • Lai palīdzētu mums atpazīt jūs, kad atgriežaties mūsu vietnē, lai izmantotu mūsu pakalpojumus.
 • Lai mēs varētu ieteikt pakalpojumus un piedāvājumus, kas atbilst jūsu vēlmēm.
 • Lai nodrošinātu, ka jums netiek prasīts atkārtoti aizpildīt aptaujas veidlapas.
 • Mēs (un mūsu pilnvarotās trešās puses) statistikas nolūkos varam izmantot nepersonisku informāciju, kas iegūta gan no pastāvīgajām, gan sesijas sīkdatnēm:
  • Novērot mūsu pakalpojumu un mūsu vietnes izmantošanu (biežumu un laiku).
  • Lai noteiktu, kuras mūsu vietnes daļas ir vispopulārākās.
  • Sniegt anonīmu informāciju trešajām personām, lai nodrošinātu Jums piemērotāko reklāmu.
  • Lai uzzinātu, cik bieži jūs un citi lietotāji apmeklē mūsu vietni un iegādājas produktus.
  • Visbeidzot, veicot pētījumus, lai uzlabotu mijiedarbību starp jums un mūsu vietni.

Kā izdzēst sīkdatnes?

Jūs varat izvēlēties, vai pieņemt sīkfailus vai nē. Ja vēlaties uzzināt, kad jūsu dators saņem sīkfailu, varat iestatīt savu tīmekļa pārlūkprogrammu, lai tas jums paziņotu. Tādā veidā jūs varat pieņemt sīkfailu vai atteikties no tā. Varat arī iestatīt, lai jūsu dators atsakās no visiem sīkfailiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, veicot izmaiņas pārlūkprogrammas iestatījumos, kuru rezultātā sīkdatņu funkcija tiek izslēgta, dažas mūsu vietnes daļas, tostarp pieteikšanās un satura skatīšanās, nedarbosies pilnībā.

Izmaiņas mūsu sīkfailu politikā

Visas turpmākās izmaiņas, ko veiksim mūsu sīkfailu politikā, tiks publicētas šajā lapā. Visas izmaiņas stāsies spēkā nekavējoties, izņemot esošos dalībniekus, kuriem šādas izmaiņas stāsies spēkā 30 dienas pēc ievietošanas, ja vien nav paziņots citādi.

Kontakti

Visus jautājumus un komentārus par šo sīkfailu lietošanas politiku sūtiet uz info@dimedium.lv