Brauciens uz veterināro preparātu ražotni BIOFARM Somijā

10.05.2023
Mīļdzīvnieki

No 10. - 12.maijam kopā ar nelielu daļiņu no mūsu uzticamajiem klientiem devāmies aizraujošā piedzīvojumā uz Somiju.

Galvenais brauciena galamērķis bija doties uz veterināro preparātu ražotni – BIOFARM, kas atrodas Somijā.

Braucienā visi kopā devāmies ar autobusu un pa ceļam uz Somiju, Tallinā viesojāmies lielākajā un modernākajā neatliekamās palīdzības privātklīnikā Baltijā - Loomade Kiirabi Kliinik. 2010. gadā šo klīniku atvēra tie paši vīri, kas mūs todien sagaidīja un uzņēma klīnikā. Šajā klīnikā strādā ap 50 darbiniekiem, no kuriem daži ir latvieši. Starp citu, pagājušajā gadā klīnikā strādāja 6 Latvijas veterinārārsti, bet 3 no viņiem šobrīd jau ir pārcēlušies uz praksi citās valstīs. Tā ir viena no nedaudzajām klīnikām, kas ir atvērta visu diennakti.

Nākošajā dienā, lai nokļūtu Somijā, mums bija jāizmanto arī prāmja pakalpojumi. 2h stundas brauciens ar prāmi, 1h brauciens ar autobusu un bijām jau klāt BIOFARM ražotnē. Kopā ar BIOFARM pārstāvjiem devāmies nelielā ekskursijā pa ražotni. Tur mēs arī vairāk uzzinājām par BIOFARM ražotajiem produktiem un to lietošanu.

Ja esi Somijā, tad nevar iztikt arī bez Karl Fazer muzeja apmeklējuma, kurš mums šoreiz gāja secen, jo, piebraucot pie muzeja ēkas, pamanījām, ka ir izveidojusies pamatīga rinda, kurā mēs nolēmām neiestāties. Protams, iespēju iepirkties turpat vietējā muzeja veikaliņā, mēs nelaidām garām un veikaliņā iegādājāmies tādus Fazer produktus, ko pie mums Latvijā nemaz nevar nopirkt. Todien vakars noslēdzās Helsinkos, kurā mēs katrs brīvsolī devāmies izpētīt pilsētu.

Trešajā brauciena rītā devāmies uz pilsētiņu – Porvoo, kas ir dibināta 1346.gadā. Pilsētiņa ir īsta instagrammeru paradīze –šarmanti veikaliņi ar vietējiem suvenīriem, kafejnīciņas, senie namiņi, kas izrotāti ar puķēm, un šauras ieliņas, kuros kāpnes ir veidotas no klints, kurā pilsēta celta. Pēc ekskursijas pa Porvoo lecām iekšā prāmī un devāmies mājup.

Mēs sakām lielu paldies visiem uzaicinātajiem klientiem, kas pievienojās mūsu organizētajam braucienam. Ļoti ceram, ka Jums patika šis brauciens un varbūt turpmāk šādus braucienus Jūs vēlēsieties ieviest kā ikgadēju tradīciju?