Dimedium Group mazo dzīvnieku speciālistu pieredzes apmaiņas pasākums Skangaļu muižā

30.05.2024

23. un 24. maijā Skangaļu muižā notika Dimedium Group mazo dzīvnieku speciālistu pieredzes apmaiņas pasākums, kurā satikās mūsu kolēģi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Šis pasākums sniedza iespēju dalīties zināšanās, pieredzē un apspriest nākotnes planus Dimedium attīstībā.

Pasākuma ietvaros tika analizēts iepriekšējais periods un diskutēts par jaunākajiem produktiem, kas palīdz uzlabot dzīvnieku veselību un labklājību. Kolēģi dalījās savā pieredzē klientu apkalpošanā un izcēla labās prakses piemērus, lai kopā mēs saviem klientiem spētu nodrošināt labākos pakalpojumus. Diskusijas laikā tika apspriesti arī nozares attīstības virzieni un nākotnes plāni, akcentējot nepieciešamību pēc pastāvīgas attīstības.

Šis pasākums bija paredzēts, lai veicinātu komandas garu, uzlabotu savstarpējo komunikāciju, dalītos pieredzē un stiprinātu darba efektivitāti uzņēmumā. Jau iepriekš bijām pārliecinājušies, ka šādi pasākumi motivē darbiniekus un veicina efektīvāku sadarbību ikdienas darba procesā, kas mūsu gadījumā ir ļoti nepieciešams, jo Dimedium Group darbojas visā Baltijā.

Pasākuma laikā darbinieki piedalījās dažādās komandu veidošanas aktivitātēs. Notika foto orientēšanās sacensības, kopīga ekskursija pa Cēsīm un «Rakši» Zoo, kas palīdzēja veicināt komandas darbu un iepazīties ar jaunajiem kolēģim.

Esam īpaši priecīgi, ka pasākumam izvēlējāmies tieši Skangaļu muiža. Tā ir vieta, kuru par savām mājām sauc “Latvijas Bērnu atbalsta fonds”. Izvēloties šo vietu mēs ne tikai pavadījām pasākumu burvīgā vietā, bet arī sniedzām atbalstu muižas saimniekiem, jo visi muižas ienākumi tiek novirzīti bērniem un jauniešiem piemērotas vides attīstībai. Arī Dimedium strādā, lai mūsu mazbērniem atstātu tīrāku un labāku pasauli, tāpēc mēs uzdrošināmies rādīt piemēru citiem un iestāties par vērtībām, kas mums ir svarīgas un aicinām arī citus uzņēmumus darīt labus darbu un saviem pasākumiem izvēlēties muižas pakalpojumus.