Dimedium Latvija klientu pieredzes apmaiņas brauciens Igaunijā: jaunas zināšanas un ieskati

30.05.2024

28. un 29. maijā Dimedium Latvija organizēja klientu pieredzes apmaiņas braucienu uz Igauniju, kurā piedalījās Latvijas lauksaimnieki un dažādu fermu speciālisti. Brauciena ietvaros tika apmeklētas divas modernas fermas un Dimedium Igaunija birojs, lai dalītos zināšanās, iepazītu jaunākās lauksaimniecības tehnoloģijas un stiprinātu sadarbību starp klientiem un Dimedium komandu.

Pirmajā brauciena dienā dalībnieki apmeklēja fermu Põlva Agro OÜ, kas ir izcils piemērs mūsdienu lauksaimniecības inovācijām. Ferma specializējas piena lopkopībā, izmantojot modernākās tehnoloģijas un ilgtspējīgas lauksaimniecības prakses. Dalībnieki ieguva vērtīgu pieredzi un ieskatus, kā efektīvāk organizēt fermas darbu un uzlabot ražīgumu. Kā otrā tika apmeklēta ferma Peri Põllumajanduslik AS, kur dalībnieki varēja iepazīties ar jaunākajām dzīvnieku labturības tehnoloģijām un barošanas sistēmām. Šī ferma ir ievērojama ar savu inovatīvo pieeju dzīvnieku aprūpei, kas nodrošina augstu dzīvnieku labklājības līmeni un produkcijas kvalitāti. Īpaši labus vārdus mūsu klienti veltīja šīs fermas vadītājai, kura labprāt dalījās pieredzē un zināšanās par lopkopību viņu saimniecībā.

Brauciena otrajā dienā dalībnieki apmeklēja Dimedium Igaunija biroju Tartū, kur notika tikšanās ar uzņēmuma speciālistiem. Tikšanās laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar Dimedium Group vēsturi un darbību, kā arī kompānijas Alta sniegtajām iespējām. Šī tikšanās bija lieliska iespēja apmainīties ar pieredzi, dalīties zināšanās un apspriest nozares attīstības tendences.

Šādu pieredzes apmaiņas braucienu mērķis ir nodrošināt mūsu klientiem piekļuvi jaunākajām zināšanām un tehnoloģijām, kas var palīdzēt uzlabot viņu darbības efektivitāti un attīstību. Šādas vizītes veicina sadarbību un zināšanu pārnesi, kas ir būtiski mūsu klientu izaugsmei. Esam priecīgi, ka dalībnieki izteica gandarījumu par braucienu, norādot, ka iegūtās zināšanas bija vērtīgas un būs noderīgas turpmākajā darbā. Dimedium Latvija plāno turpināt organizēt līdzīgus braucienus arī nākotnē, lai atbalstītu savus klientus un veicinātu nozares attīstību.