Dimedium Latvija vasaras klientu pasākums 2023!

01.08.2023

27.jūlijā aizvadījām ikgadējo vasaras klientu pasākumu skaistā vietā - Nītaures Dzirnavās, kas atrodas upes un ezera krastā. Svinības noritēja stiklotā terasē ezera krastā. 

Šoreiz pasākuma gaita noritēja savādāk nekā ierasts citus gadus. Pēc viesu ierašanās viesu namā, uzstājās divi ārzemju lektori - Daniela Vasiliu un Phillipe Arzul. 

Dr. Daniela Vasiliu ir veterinārārste kopš 2006. gada, specializējusies liellopu audzēšanā un viņas dzīves aizraušanās ir govis un piena lopkopība. Šajā seminārā Daniela uzstājās ar tēmu "Tavs virtuālais palīgs saimniecībā - Alta Cow Watch." Vairāk par Alta Cow Watch variet uzzināt ŠEIT 

Ar otru lekciju uzstājās Philippe Arzul, kas ir veterinārārsts, atgremotāju ēdināšanas konsultants, šobrīd darbojas kompānijā VITALAC. Phillipe vadīja lekciju ar tēmu "Kas kopīgs saimniecībām, kurās vidējais izslaukums ir vairāk kā 40 litri/ govs/dienā? "

Šī bija patiešām lieliska iespēja ikvienam, atbraucot uz pasākumu, vēl papildus gūt jaunas zināšanas. Kā paši klienti smējās: "Esam atbraukuši uz nakts semināru! " 

Vakaru aizvadījām griežoties dejās ar mūzikas grupu "Bruģis". Vakara vadītajs bija Gints Andžāns, kas ir Dailes teātra aktieris kopš 2012. gada. Īpašais vakara pārsteigums bija Maģiskās gleznas priekšnesums, kura laikā ar mākslinieka palīdzību tapa brīnumaina Dimedium glezna, kas ar Dimedium Latvija vadītāja Anša Kupļa palīdzību uzmirdzēja zelta putekļos. 

Mēs visa Dimedium komanda vēlamies teikt lielu, lielu paldies ikvienam mūsu klientam un sadarbības partnerim, kas izbrīvēja laiku un atbrauca pie mums ciemos, šajā pasākumā apvienojot gan patīkamo, gan lietderīgo. Mēs patiesi priecājamies par Jūsu klātbūtni un to, ka mēs Jums varam sniegt jaunas zināšanas, jo Dimedium ir tilts no pasaules prakses virsotnēm uz Latvijas veterinārajām klīnikām, fermām un mājām. Viena no mūsu komandas pamatvērtībām ir: "Mēs domājam tālāk par sevi. Rūpējamies par savu zemi, saviem cilvēkiem – kolēģiem, klientiem un sabiedrību."

Paldies vēlamies teikt arī mūsu lieliskajam sadarbības partnerim Pasākuma aģentūrai - JAMP, ar kuru palīdzību šie svētki, kā vienmēr, izdevās labāki nekā gaidīts. Vairāk par JAMP variet uzzināt ŠEIT

Tiekamies saimniecībās kā arī nākamajos Dimedium organizētajos pasākumos!