Dimedium Group lielo dzīvnieku menedžeru tikšanās Latvijā

22.05.2023
Lopkopība

Šīs nedēļas beigās Dimedium Group lielo dzīvnieku menedžeri no visām trīs Baltijas valstīm ieradās Latvijā, lai mācītos viens no otra un atkārtotu sen zināmas, profesionālas lietas.

Katram menedžerim bija sagatavots uzdevums – pastāstīt citiem par vienu produktu no plašā Dimedium Group produktu klāsta un pamatot, kāpēc šis produkts ir tik ļoti mīļš pašam menedžerim. Ar šo uzdevumu visi lieliski tika galā un pārējie ar lielu interesi klausījās viens otrā.

Visas dienas garumā Dimedium Group kolēģi piedalījās kopīgās diskusijās, pārrunāja pašas svarīgākas lietas, kas būtu jāzina par produktiem, par to pielietojumu, lai ar savām zināšanām tālāk varētu dalīties ar saimniecībām.

Pasākums notika viesu namā UPES VILLA viesu nams, ko apskalo Daugava un ieskauj vairāki seni koki. Tā ir ļoti iedvesmojoša un nomierinoša vieta dabas baudīšanai un jaunas enerģijas iegūšanai.

Otrajā dienā visi kopā devāmies lieliskā izbraucienā ar jaudīgu plostu, ko piedāvā Ikšķiles ūdens sporta centrs. Pa ceļam piestājām Nāves salas krastā un gida pavadībā devāmies nelielā ekskursijā pa Nāves salu. Nāves sala ir salu grupa Daugavas kreisajā piekrastē, Rīgas HES ūdenskrātuvē, Ķekavas novadā, Daugmales pagastā. Tā aizņem aptuveni 2 km². Gids mūs izveda ekskursijā pa Nāves salu un pastāstīja, kāpēc sala nosaukta tādā vārda un kas notika uz šīs salas Pirmā pasaules kara laikā.

Šīs bija divas lieliskām un patīkamām emocijām piepildītas dienas. Pēc ekskursijas ar plostu visi izkāpām krastā un nevarējām vien atvadīties viens no otra, jo sasmēlāmies tik daudz enerģijas un smieklus šo divu dienu laikā, ka bija žēl doties katram uz savām mājām.

Ir tik svarīgi apzināties, ka mēs esam vienota komanda – Dimedium Group, kas ar prieku dalās savā pieredzē un var savas zināšanas nodot viens otram, un tālāk ar zināšanām dalīties ar Baltijas valstu lauksaimniecībām.