Dimedium Latvija GADA DARBINIEKS 2022 – Mārcis Mecaucis

20.01.2023
Vispārīgi

2022. gada izskaņā Dimedium Latvija īpaši ievēlēta žūrija izvirzīja kandidātus Dimedium Latvija Gada darbinieks 2022 nominācijai. Šajā nominācijā ar īpaši ievēlētas žūrijas lēmumu tikai izvirzīti 5 Dimedium Latvija darbinieki: Mārcis Mecaucis, Līvija Sproģe, Evija Lavrenova, Anita Bruže un Laima Tiļuga.

Žūrija ikvienu no pretendentiem vērtēja vairākās kategorijās skalā no 1-7, bet uzvarētāju noteica kopvērtējumā iegūtie punkti. Dimedium Latvija Gada darbinieka titulu par izcilu sniegumu darbā 2022.gadā saņēma Saimniecības daļas vadītājs Mārcis Mecaucis (attēlā), kurš Dimedium Latvija strādā jau kopš 2019.gada.

Mārča ikdienas pienākumi ir nodrošināt noliktavas nepārtrauktu un precīzu darbību, kā arī uzņemties rūpes par uzņēmuma autoparku.

Jautājām Mārcim, kas ir tie darbi, kas viņam vairāk iet pie sirds un kas mazāk?

Vislabāk viņam patīk jebkādas darbības, kas saistās ar Dimedium Latvija autoparku. Darbi, kas mazāk iet pie sirds, būtu tie mazie vienmuļie darbi, kā piemēram preču aplīmēšana ar LV anotācijām, ja jāaizvieto kolēģe, kura ar to nodarbojas ikdienā.

Kuras ir tās rakstura īpašības, kas palīdz veikt Saimniecības daļas vadītāja pienākumus?

Es pieļauju, ka viena no īpašībām varētu būt neuztraukšanās par lietām, kuras tu nevari ietekmēt un mainīt. Jābūt vēlmei visu paveikt pēc iespējas labāk un precīzāk.

Vai ir kas tāds, kas spēj sabojāt Tavu garastāvokli?

Tās noteikti būtu kādas likstas ģimenē, jo ģimene man ir ļoti svarīga, bet, neskatoties ne uz ko, darbā parasti cenšos būt smaidīgs un priecīgs. Protams, kāda neveiksme vai neizdošanās darbā arī spēj sabojāt garastāvokli.

Kā Tu jūties iegūstot GADA DARBINIEKA 2022 titulu?

Jūtos ļoti pagodināts. Ir ļoti patīkami apzināties to, ka kolēģi un vadība novērtē manu ieguldīto darbu uzņēmumā. Šis novērtējums man dod patiesu stimulu turpināt aktīvi darboties un piedalīties uzņēmuma attīstībā.

Kas ir tās lietas, kas Tevi notur Dimedium?

Galvenokārt tā ir pozitīva attieksme no vadības un mūsu draudzīgais kolektīvs. Man ļoti patīk tas, ka mēs visi piedalāmies uzņēmuma muskuļu audzēšanā un ir novērojams tas, ka uzņēmums aug un attīstās straujiem soļiem. Mani iedvesmo uzņēmuma " JĀ attieksme", tas, ka mēs visu varam, visu protam un darīsim tā, lai Latvijas lauki būtu zaļāki, piens baltāks un dzīvnieki veselāki! Tikai UZVARAS!

Veiksmei ir svarīgs ne tikai intensīvs darbs, bet arī pilnvērtīga atpūta. Kā Tu atpūties ārpus darba?

Esmu kaislīgs makšķernieks. Makšķerēšana mani pozitīvi uzlādē un ļauj sakārtot domas. Pastaigas vai kādi izbraucieni tepat pa Latviju kopā ar ģimeni arī ir brīnišķīgs veids kā atpūsties.

Kas pēc Tavām domām ir laimīga dzīve?

Laimīga dzīve ir tad, kad tu pats esi laimīgs. Laimīgs par ģimeni, kura atbalsta un ir kopā ar mani, laimīgs par draugiem un cilvēkiem sev apkārt, ar kuriem satikties, parunāties un kopīgi atpūsties, laimīgs par darba vietu, kurā strādāju!

Foto – no Mārča personīgā arhīva