Dimedium Latvija pasākums ar kolēģiem, uzsākot Jauno 2023.gadu.

16.01.2023
Vispārīgi

Pagājušās nedēļas izskaņā visi Dimedium Latvija darbinieki kopīgā pasākumā atzīmējām veiksmīgi aizvadītu 2022. gadu un ar lielu sparu un maģisku piesitienu esam gatavi uzsākt Jauno 2023.gadu!

Pasākumu aizvadījām brīnišķīgā vietā ANNAS KOKU SKOLĀ, kur, gida pavadībā, staigājām pa plašo teritoriju un ar lielu interesi klausījāmies par to, ko nozīmē "gudrie koki", kādas tradīcijas uzņēmums piekopj un kāpēc darbinieki šeit jūtas kā lielā ģimenē. 

Vēlāk pie mums ieradās SatinaS - grafologi, kuri katram no darbiniekiem veica rokraksta analīzi. Tas tik bija kaut kas maģisks!

Pēc vakariņām sekoja citi maģiski pārsteigumi veiklo roku īpašnieka - Toma Felkera pavadībā, kurš bija ieradies kopā ar pianistu. No sirds iesakām Tomu Felkeru - jautrība garantēta!

Vakara izskaņā mēs pasniedzām balvu Dimedium Latvija GADA DARBINIEKAM par izcilu sniegumu darbā 2022. gadā. Šajā nominācijā ar īpaši ievēlētas žūrijas lēmumu tikai izvirzīti pieci Dimedium Latvija darbinieki: Mārcis Mecaucis, Līvija Sproģe, Evija Lavrenova, Anita Bruže un Laima Tiļuga.

Gada balvu šajā nominācijā saņēma Saimniecības daļas vadītājs - Mārcis Mecaucis.

Kā pats Mārcis saka: "Jūtos ļoti pagodināts. Ir ļoti patīkami apzināties to, ka kolēģi un vadība novērtē manu ieguldīto darbu uzņēmumā. Šis novērtējums man dod patiesu stimulu turpināt aktīvi darboties un piedalīties uzņēmuma attīstībā."

Jautājām Mārcim, kas ir tās svarīgākās lietas, kas Tevi notur Dimedium uzņēmumā?

Mārcis atbildēja tā: "Galvenokārt tā ir pozitīva attieksme no vadības un mūsu draudzīgais kolektīvs. Man ļoti patīk tas, ka mēs visi piedalāmies uzņēmuma muskuļu audzēšanā un ir novērojams tas, ka uzņēmums aug un attīstās straujiem soļiem. Mani iedvesmo uzņēmuma " JĀ attieksme", tas, ka mēs visu varam, visu protam un darīsim tā, lai Latvijas lauki būtu zaļāki, piens baltāks un dzīvnieki veselāki! Tikai UZVARAS!", saka Mārcis.