PB Vasaras pasākums Igaunijā

15.09.2023
Vispārīgi

Nemanot, silti un skaisti ir pienācis septembris. Ar skaistiem āboliem, asterēm un gladiolām, ar bagātīgu ražu. Jā, arī lapas sāk sārtoties septembrī. Krāsu prieks šajā laikā nevienam neļauj palikt vienaldzīgam. 

 

Arī mūsu laiks Dimedium ir bijis raibu raibs un dažādiem notikumiem piepildīts. Kā viens no daudziem krāsainiem notikumiem ir bijis PB Vasaras pasākums, kurš norisinājās no 4.- 5. augustam, kad kopā ar visu Dimedium ģimeni izklaidējāmies Igaunijā burvīgā, meža ieskautā vietā - Setomaa Turismitalo.

Dimedium Latvija vadītājs - Ansis šī gada vidū saviem darbiniekiem vēstīja:

" Kā šī gada veiksmes stāstu vēlos uzsvērt tieši ciešāku sadarbību. Kopīgi izglītojoši un izklaides pasākumi ļauj mums labāk iepazīt vienam otru un palīdz sasniegt labākus rezultātus katrā valstī.
Esmu pārliecināts, ka Dimedium lielākā vērtība ir mūsu cilvēki. Šogad man ir bijis tas gods apmeklēt vairākus Dimedium pasākumus, un katru reizi, kad esmu devies mājās, esmu pārliecināts- mums ir lieliski cilvēki un labākā komanda. Turpināsim tādā pašā garā un koncentrēsimies uz noteiktu virzienu, kurā vēlamies doties, un veiksme mums pati sekos. "

Aicinām Jūs ielūkoties video no augustā aizvadītā pasākuma Igaunijā!  

 

Mēs - Dimedium darbinieki sakām lielu paldies uzņēmuma vadībai par to, ka mums ir iespēja vairākas reizes gadā piedalīties Dimedium organizētajos pasākumos - klientu dienas, izglītojoši semināri, jautras sapulces ofisā ar gardiem ēdieniem, dažādi ārzemju braucieni, kuros mums tiek sniegta lieliska iespēja papildināt savas zināšanas, konferences, PB Vasaras pasākumi un vēl citi Dimedium organizēti pasākumi.

Paldies par visu, ko Jūs - vadība darāt, lai mūsu darba ikdienu iekrāsotu raibākās krāsās!